Přidejte se k nám!

Pokud máte chuť se zapojit, napište na gonna@makemore.cz

 

/Maker/
Pájíte, šijete, programujete nebo tvoříte jiným způsobem a máte chuť se o své nadšení a znalosti podělit s ostatními? Na Maker Faire můžete mít vlastní stánek/stůl, vést workshop nebo představit svůj projekt formou prezentace.
Setkejte se v neformálním prostředí s lidmi se stejnou vášní pro věc, sdílejte nápady a inspiraci.

 

 

 

 

 

/Dobrovolník/
Chceš nám na místě pomoci, zapojit se do příprav a nakouknout do zákulisí? Pak je pro tebe tahle pozice jako stvořená. Zapojíme tě do workshopů, organizace science show a dalších zábavných aktivit. Nuda to rozhodně nebude!

 

 

 

/Partner/
Zapojte se do atraktivního prostředí festivalu plného nadšených lidí, jimž je tvořivost a zvídavost vlastní. Získáte možnost oslovit potenciální zaměstnance i představit své produkty veřejnosti. Festival sdružuje velké množství vysokoškoláků a profesionálů z oblasti technologický a IT firem, výzkumu a obchodu.

 

 

Jak připravit svou expozici?

Maker Faire je oslava tvořivosti. Naším cílem je vytvořit pestrou a interaktivní neformální akci, v rámci které návštěvníci mohou nakouknout do pozadí vašich projektů, vzít je do rukou a pochopit principy, na kterých fungují. Skvělé je, pokud návštěvníkům nabídnete možnost si i něco jednoduchého vyrobit a odnést.

 

Design vašeho prostoru je způsob, jak ještě umocnit dojem z celého Maker Faire. Jste přeci kutilové, tak se nebojte experimentovat!