Druhý ročník festivalu novodobých kutilů Maker Faire Plzeň 2021 již tento víkend, a proto Vám přinášíme všechny důležité informace přehledně na jednom místě.

Program 🎉

Čeká na Vás 30 makerů a spousta dalšího programu a workshopů. 🛠 Všechny informace o vystavujících naleznete na našich 👉 stránkách 👈.

Přijďte se nadchnout pro tvoření, programování, 3D tisk, robotiku nebo tradiční řemesla. Na Maker Faire si můžete všechno osahat, vyzkoušet takříkajíc na vlastní kůži, nahlédnout do ‚kuchyněk‘ vznikajících projektů a pochopit jejich principy.

Spousta programu na vás také čeká venku. Má být krásné počasí, takže se připravte na skvělou interaktivní instalaci šlehající plameny – Mansterville 🔥 workshop stavby vodních raketek 🚀 nebo workshop pájení! ⚡️ V Tržnici na vás pak čeká 15 metrů dlouhá autodráha, na které si zazávodíte s vlastnoručně postavenými autíčky!

V sobotu ve 14:00 a v neděli 12:00 a 14:00 se na nádvoří uskuteční science show!

Protiepidemická opatření 🤝

Maker Faire bude splňovat aktuální protiepidemická opatření. Doporučujeme se předem otestovat, možnost bezplatného testování bude ale i přímo na místě. 🧪

Otevírací doba a vstupné

Otevírací doba: sobota 10:00 – 18:00 a neděle 10:00 – 16:00
Vstupné je pro všechny na přehlídku makerů je zdarma. Zpoplatněny jsou pouze vybrané workshopy.

Akce je vhodná pro děti, celé rodiny, studenty i seniory! 👨‍👩‍👧‍👦

Nezapomeňte si vzít také hotovost. 💸 Na místě totiž bude k dostání občerstvení nebo drobné dárky a budete mít také možnost vyrobit si vlastní vychytávky na některém z workshopů (pouze vybrané jsou zpoplatněny), a následně si je odnést domů.

Kde se Maker Faire koná? 📍

V kreativním centru DEPO2015, na adrese Presslova 14, 301 00 Plzeň. O tom, jak se k nám přesně dostat se dozvíte více na oficiálních stránkách DEPO2015.

Přijet můžete i autem 🚗 nebo jiným (makerským) dopravním prostředkem 🚀 a zaparkujete pohodlně v areálu DEPO2015.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: