17.-18. října –> 12.-13. června 2021

Milí návštěvníci, přátelé,
ani nevíte, jak nás to mrzí. Plzeňský Maker Faire je už od jara připravený a my jsme jen hledali jeden volný víkend, ve kterém bychom jej v DEPO2015 mohli uspořádat. Dlouho jsme věřili, že se nám to podaří ještě letos v říjnu, nicméně ve světle událostí posledních dní je už jasné, že z toho žádný plnohodnotný Maker Faire nebude. 

Nebuďte ale smutní! Už teď můžeme totiž prozradit, že známe datum konání plzeňského Maker Faire v příštím roce – 12. a 13. června 2021! Pište si do kalendářů! 🗓

A když teď vy nemůžete za makery, přijdou makeři za vámi! Máme hned několik nápadů a jakmile budeme mít více jasno, určitě se ozveme.

A kdyby cokoli napadlo vás, dejte nám vědět! 🙂 Posílejte fotky a videa svých projektů nebo prostě jen nápady a inspiraci…. a pokud budete chtít, rádi je přesdílíme i na náš facebookový profil.
Plzeň si na svůj druhý Maker Faire nakonec bude muset dva roky počkat, ale věříme, že o to to bude lepší! 🚀 Těšíme se na květen!

Vojta, Anna, Dan a Ondra
PS: Začínáme připravovat Maker Faire v Olomouci, Liberci, Ústí n. Labem a Č. Budějovicích. Budeme rádi za všechny makerské tipy a doporučení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: