Už příští víkend proběhne Pilsen Mini Maker Faire. Světový festival kreativních lidí, tvůrců, kutilů, bastlířů a vynálezců míří do Plzně už příští víkend 27. a 28. dubna! Nepropásněte jedinečnou příležitost si v prostorách DEPO2015 vyzkoušet, osahat a poznat desítky projektů jedinečných tvůrců z Plzně i okolí a dokonce několik kutilů ze sousedního Bavorska. Čekají vás také workshopy a populárně-naučné show. Takovou vás třeba ohromí skupina Laborky.cz, která připravuje pokusy do pořadu ČT Zázraky přírody.

Z čeho dalšího nespustíte oči, zjistíte v aktuálním programu zde.

Maker přitom není jen cizí termín pro kutila, označuje také vizionáře, inovátora a vynálezce. Někoho, kdo nechce své výtvory jen schovávat v garáži nebo na zahradě, ale chce je sdílet a dělit se o ně s ostatními. Na Pilsen Mini Maker Faire uvidíte pestrou škálu místních tvůrců, kteří vám dokáží, že tvořit může opravdu každý.

Své vychytávky a vynálezy představí nejen jednotlivci – kutilové, ale také dětské kroužky, firmy a inovační centra. Na festivalu se dostanete blíž například k výrobci 3D tiskáren Prusa Research, plzeňskému Centru robotiky nebo nahlédnete pod pokličku inovativním projektům studentů Západočeské univerzity v Plzni a střediska volného času Radovánek.

 

Na akci se po celý víkend zabaví jak dospělí, tak děti! Přijďte klidně v sobotu i v neděli, vstup je zdarma a o zábavu nebude nouze.

Tak se na vás těšíme, už příští víkend 27. a 28. dubna od 10:00 do 18:00.

Připojte se k nám také na Facebooku a sledujte to nejaktuálnější info.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d bloggers like this: