První Pilsen Mini Maker Faire odstartujeme už v dubnu! A o co se vlastně jedná? Maker Faire je celosvětová přehlídka inovací, kreativity a důmyslnosti pro celou rodinu. Je to přátelské setkání tvořivých a zvídavých lidí, které baví zkoušet nové věci a sdílet své poznatky a zkušenosti. Je to částečně zábavný jarmark, ale také veletrh pro makery všech generací. Maker Faire je otevřen všem kutilům, inženýrům, řemeslníkům, designérům, umělcům, zahradníkům, vědcům i jejich fanouškům. Je to akce, na které může každý ukázat svůj koníček, vychytávku, hack, experiment nebo projekt. Maker Faire zkrátka nabízí možnost nejen nahlédnout do budoucnosti, ale také se na ní podílet.

V Plzni se bude Mini Maker Faire konat poprvé 27. – 28. dubna 2019, svou českou premiéru ale zažil už loni v Praze. Maker Faire Prague sklidil ohromný úspěch jak z počtu makerů (200 vystavujících) i z hlediska návštěvníků (10 000). Věříme, že spousta makerů, inovátorů nebo fanoušků vychytávek, se skrývá i v Plzeňském kraji a okolí. Proto pořádáme tuto přehlídku, kterou chceme vybudit makery k tomu, aby vystoupili ze svých dílen, garáží, studií či školních ateliérů a ukázali svou skvělou práci ostatním!

Na co se můžete o víkendu 27. a 28. dubna těšit? Rozhodně na nevšední projekty makerů,  dozvíte se o nových technologiích nebo o způsobech, jak je spojit s tradičními řemesly. Kreativitě se meze nekladou a vy zažijete víkend plný originálních nápadů, přednášek, workshopů a zábavy!

Více informací brzy přibyde, zatím nás sledujte na facebooku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: